Axstone

Home Kuchnie

Portfolio Category: Kuchnie

Realizacja 19

2024-05-27

Kolejna realizacja mebli na wymiar w Zamościu w której zajęliśmy się całym mieszkaniem kompleksowo. W przestrzeni kuchennej powstały nowoczesne meble z nutą japandi czyli lakierowane fronty z frezowanym uchwytem i zaoblona wyspa z frezami w kolorze naturalnego orzecha amerykańskiego. Na wykończenie wybraliśmy blat z kwarcu naturalnego o nazwie Taj Mahal. W przedpokoju w nieco innym charakterze zamontowaliśmy lakierowaną szafę z giętym frontem i frezowanymi lamelami. Łazienka to nawiązująca do kuchnia szafka z blatem kwarcowym i lakierowanymi frontami. Dziecięcy pokój pasujący do przedpokoju posiada lakierowane meble z dwukolorowymi frontami z półkolem i delikatnymi frezami.

Realizacja 18

2024-05-27

Kolejna realizacja mebli na wymiar pokazuje nowoczesność w połączeniu z przytulnością drewna. Do kuchni wspólnie z klientem wybraliśmy fronty drewnopodobne Egger Dąb Dziki oraz lakierowane fronty do wysokiej zabudowy. Blat stanowi kompozytowy Corian ze zintegrowanym zlewozmywakiem.Meble w pozostałych pomieszczeniach stworzone były z laminowanych płyt Egger. Do szafki w łazience wybraliśmy kompozyt z Corianu zintegrowany z umywalką.

Realizacja 16

2024-05-27

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy delikatną kuchnie na wymiar w stylu modern farmhouse. Wszystkie fronty zostały polakierowane. Wykonaliśmy również stylizację okapu pasującą do całej kuchni. Na blat kuchenny wybraliśmy laminowaną płytę Egger Hikora, która idealnie komponuje się z podłogą. W kuchni znaleźć można również takie elementy jak szuflady Blum, wysuwane półki narożne Peka LeMans czy wkomponowana w dolne szafki chłodziarka na wino.

Realizacja 15

2024-05-27

Stworzyliśmy kuchenną przestrzeń, która łączy ze sobą szarość, czerń i kolor drewna. Użyliśmy frontów laminowanych z Sm’Art i AGT oraz czarnego blatu granitowego. Wnętrza wypełniały akcesoria od Blum takie jak popularny kosz Cargo Peka. Patrząc na przedpokój widać ukrytą szafę na tle paneli ściennych z płyt Sm’Art. W chłopięcym pokoju wykorzystaliśmy płytę laminowaną Egger dąb Charlston. Za telewizorem wykorzystaliśmy włoską płytę Cleaf FB44 Stromboli. Z kolei w dziewczęcej przestrzeni użyliśmy popularnej w ostatnich latach kaszmirowej płyty z Eggera z dodatkami w kolorze dębu Halifax.

Realizacja 14

2024-05-27

W połączeniu wyjątkowych stylów wykonaliśmy kompleksową realizacje mebli dla całej rodziny. W kuchni stanęła czarna, solidna zabudowa z laminatu wysokiej jakości – SM’art Club Nero. Dodaliśmy do niej uchwyty krawędziowe, a wnętrze wypełniły szuflady i akcesoria marki Blum – niezawodnego przyjaciela każdej kuchni. Pokój dziecka został wykończony w fornirze o kolorze orzecha amerykańskiego. Regały i szafki zakończone zostały zaobleniem, co spójnie łączy się z kuchnią. Do garderoby dziecka zastosowaliśmy ukryte drzwi aby skupić uwagę na pięknie fornirowanej ściany. W biurze użyliśmy płyt laminowanych AGT z powłoką antyfinger, co przy kolorze czarnym jest niezwykle przydatne. Czarną płytę połączyliśmy z dębem Halifax od Eggera. W garderobie przed łazienką wykorzystaliśmy ażurowe drzwiczki, a w samej łazience za naszą sprawą powstała szafka umywalkową. W przedpokojach zamontowaliśmy lakierowane szafy na wymiar.

Realizacja 13

2024-05-27

Zaprojektowaliśmy kuchnię, której realizacja będzie miała miejsce w tym roku. Wspólnie z klientem wybraliśmy laminowane fronty z AGT a na blat konglomerat kwarcowy.

Realizacja 10

2024-05-27

Zrealizowaliśmy meble do całego mieszkania. Kuchnia została wykonana z frontów lakierowanych oraz fornirowanych, a blat stanowił laminat. W salonie stworzyliśmy witrynę z oświetleniem led. W przedpokoju stanęła biała tapicerowana szafa, której sposób wykończenia został przeniesiony również do sypialni.

Realizacja 9

2024-05-27

Przedstawiamy projekt Ludwinowska Studio Architektury zgodnie z którym stworzyliśmy meble na wymiar do kuchni, przedpokoju, sypialni i łazienki. Wyposażyliśmy całe mieszkanie w spójne meble. Kuchnia wykonana została z lakierowanych frontów i blatu ze spieku kwarcowego.

Realizacja 8

2024-05-27

Prezentujemy projekt Bella Interiors zgodnie z którym wykonaliśmy meble do kuchni i strefy wypoczynkowej. W kuchni zastosowane zostały fronty lakierowane, a blat stanowił konglomerat kwarcowy.

Ostatnie wpisy

  Najnowsze komentarze

  Brak komentarzy do wyświetlenia.

  Archiwa

  Brak archiwów do wyświetlenia.

  Kategorie

  • Brak kategorii
  • Brak kategorii

  Jeszcze nie ma treści do pokazania.

  Filter by price

  Jeszcze nie ma treści do pokazania.

  Jeszcze nie ma treści do pokazania.